Zespół Szkolno-Przedszkolny

im. Kazimierza Ośki w Starych Słowikach

 Drodzy Rodzice

 W związku z nasilającą się pandemią koronawirusa zdecydowałem się na wprowadzenie od 12 października 2020 roku (poniedziałek) obowiązku zakrywania ust i nosa przez pracowników i uczniów naszej szkoły, w tzw. przestrzeniach wspólnych, gdzie nie ma możliwości zachowania dystansu społecznego (poza salami dydaktycznymi).

 Proszę o wyposażenie swoich dzieci w maseczki, przyłbice bądź półprzyłbice. Bardzo proszę o dopilnowanie, aby Państwa dzieci posiadały codziennie czyste osłony ust i nosa.

 Obowiązek ten nie dotyczy przedszkolaków oraz osób zwolnionych na podstawie zaświadczenia lekarskiego.

 Jestem przekonany, że przestrzeganie tego obowiązku wpłynie pozytywnie na nasze wspólne bezpieczeństwo.

 Myślę, że wszystkim nam zależy na bezpieczeństwie i na tym, abyśmy jak najdłużej mogli uczyć się w szkole w formie stacjonarnej. Zdrowie to jedno z najważniejszych wartości i aby je zachować wszyscy musimy o nie dbać.

 Obowiązek zakrywania ust i nosa przez osoby spoza szkoły, w tym rodziców, pozostaje niezmienny.

 

Dziękuję

 Z poważaniem Piotr Grzeszczyk