Zespół Szkolno-Przedszkolny

im. Kazimierza Ośki w Starych Słowikach

31 maja 2019 r. w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka, Dnia Mamy i Taty. Pani dyrektor przywitała wszystkie dzieci składając im życzenia z okazji Dnia Dziecka oraz Rodziców. Przedszkolaki, klasa 0, uczniowie klas I - VI wystąpili dla swoich rodziców recytując wiersze i śpiewając piosenki, zostało również zaprezentowane krótkie przedstawienie promujące zdrowy styl życia. Po części artystycznej wszyscy uczestnicy pieszo pokonali trasę do Leśniczówki. Na miejscu było już przygotowane ognisko, na którym można było upiec kiełbaski. Nie zabrakło też słodkości: były lody oraz ze słodkim upominkiem przyjechał do nas Pan Wójt Arkadiusz Guba. Dzieci brały udział w zabawach: przeciąganie liny, zabawy z chustą animacyjną, rzucanie do celu woreczkami itp. Uczniowie klas IV - VIII na boisku szkolnym rozegrali turniej piłki nożnej. Będziemy ten dzień wspominać bardzo miło.